Dla lekarzy »

Skuteczność
i bezpieczeństwo

Laser diodowy emitujący falę o długości 1470 nm, która ma powinowactwo do wody i do tłuszczu. Skuteczność i bezpieczeństwo są zatwierdzone amerykańskim certyfikatem FDA.

Poznaj zalety
LASEmaR® 1500

  • Wielofunkcyjność – dzięki szerokiej gamie akcesoriów Eufoton oraz wstępnie ustawionym protokołom, laser jest dostosowany do wykonywania kilku rodzajów zabiegów.
  • Mobilność – urządzenie jest niewielkie, dzięki czemu jest bardzo poręczne również w podróży. W swojej ofercie posiadamy również specjalnie zaprojektowany stolik, który ułatwia codzienną pracę z urządzeniem.
  • Oprogramowanie przyjazne dla użytkownika - wszystkie zabiegi są wstępnie ustawione i regulowane dzięki łatwemu i intuicyjnemu oprogramowaniu.
  • Bezpieczeństwo - oprogramowanie pozwala na ustawienie parametrów pracy, ostrzegając operatora o ich osiągnięciu za pomocą różnych alarmów dźwiękowych, bez konieczności odwracania uwagi od pacjenta.
  • Samodiagnoza - główne obwody są stale nadzorowane przez system bezpieczeństwa, który informuje operatora o ewentualnych anomaliach i gdy jest to konieczne, automatycznie zatrzymuje emisję.

JEDNO URZĄDZENIE - WIELE MOŻLIWOŚCI

Medycyna estetyczna
i chirurgia plastyczna
Endolift®, lipoliza wspomagana laserem, blefaroplastyka powiek dolnych, ginekomastia, blizny, bliznowce, usuwanie ziarniniaków, nadpotliwość
Dermatologia
estetyczna
Frakcyjne nieablacyjne odmładzanie skóry, zmarszczki, blizny potrądzikowe, rozstępy, hiperpigmentacja skóry, zabiegi poprawy napięcia skóry, zmniejszanie porów
Ginekologia
Ladylift®, odmładzanie pochwy, nietrzymanie moczu, atrofia pochwy, rozluźnienie pochwy, choroby związane ze zmianami poporodowymi, HPV, torbiele, suchość, świąd, odmładzanie sromu i krocza w celu leczenia liszaja

Poznaj LASEmaR®
MINI 450

LASEmaR®mini 450 nm to nowy złoty standard w leczeniu powierzchownych i naczyniowych zmian skórnych.

Jego dioda o niebieskiej długości fali (450 nm) reprezentuje maksymalną absorpcję melaniny dla delikatnej dermoablacji i oksy-hemoglobiny dla powierzchownych czerwonych naczyń krwionośnych.

Urządzenie jest lżejsze niż klasyczna linia LASEmaR®, co zapewnia jego jeszcze lepszą mobilność. Cruise Control sprawia, że jest przyjazny dla użytkownika, a interfejs oprogramowania zapewnia wielofunkcyjność, której potrzebuje każdy gabinet medyczny.

WSKAZANIA LASEmaR® MINI 450

DERMOCHIRURGIA BEZ ZNIECZULENIA
Delikatna i bezbolesna ablacja: łagodnych egzofitycznych zmian dermatologicznych, rogowacenia, brodawek, włókniaków, xanthelasma, dermatosis papulosa nigra, lentigo
ZMIANY NACZYNIOWE
Cienkie czerwone teleangektazje, matowienie, neowaskularyzacja, trądzik różowaty.

OPINIE O ENDOLIFT®

Interesuje Cię nasza technologia?

Zostaw kontakt do siebie